24 تیر 1399 ساعت 20:06

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

امروز در دفتر کارم میزبان ” استفان کرتس” رییس شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا بودم . ایشان بعنوان سخنران اصلی همایش سرمایه گذاری مسئولانه و کارافرینی اجتماعی

که در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد به ایران دعوت شده است . مدتهاست که در ایران بر روی پیاده شدن این مفهوم در بین بنگاههای اقتصادی بصورت ساختارمند فعالیت میکنم که بخشی از آن به فعالیتم طی شش سال گذشته در کمیسیون مسئولیت اجتماعی اتاق ایران خلاصه میشود و بخشی دیگر به تصویت طرح مسئولیت اجتماعی شرکتهای طرف قرارداد شهرداری تهران ، در دوره چهارم شورای شهرمربوط می شود .
هم اکنون با تقاضای شرکتها و بنگاههای زیادی مواجهم که داوطلبانه پیگیر پیاده سازی این روش نوین مدیریت در شرکت خود هستند که همین امر باعث شده بخواهم انجمنی در این خصوص در کشور با همراهی داوطلبان علاقمند تاسیس کنم . امروز راجع به تاسیس این انجمن مفصل با استیفن صحبت کردم و خواستار تبادل و انتقال تجارب این شبکه شدم خصوصا اینکه این انجمن میتواند تعامل قانونمند خوبی برای انتقال تجربه با شبکه های مشابه فعال در دنیا داشته باشد .
صحبتهای خوبی نیز در حوزه سرمایه گذاری های مسئولانه در ایران از طریق شرکتهای اروپایی که بخشی از بازار ایران را در اختیار دارند داشتیم .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group