30 شهریور 1400 ساعت 12:40

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

روز گذشته انتخابات کمیسیون ” حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی ”اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی اتاق ایران بود.

روز گذشته انتخابات کمیسیون ” حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی ”اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی اتاق ایران بود. شش سال است که مسئولیت این کمیسیون ارزشی را بر عهده دارم و این کمیسیون با وجود مشکلات و چالش های فراوان پیش رو توانست مفهوم مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی را تا حدی در ایران نهادینه کند.بعد از شش سال تلاش جمعی اعضای کمیسیون که از بهترین تجار کشور هستند تصمیم گرفتم باری از مسئولیت هایم کم کنم و برای ریاست کمیسیون کاندید نشوم و ادامه هدایت آن را به برادر ارزشمندم جناب آقای بنابیان واگذار کنم که ایشان با رای همه اعضا کمیسیون عهده دار این مسئولیت شدند تا فرصتی بیشتر بیابم برای مرهم گذاشتن بر دردهای عمیق جامعه بد حالمان . اقشار آسیب دیده اجتماعی در ایران عزیزمان رو به افزایش اند و غفلت در مورد مداخله جدی در وضعیت این اقشار از سوی تصمیم گیران همچنان ادامه دارد . با توکل بر خدا و با اتکا بر سرمایه خود و یاورانی که در این دوازده سال همراهی ام کرده اند در مسیر خدمت به خلق و حساس سازی و بیداری تصمیم سازان قدم بر میدارم و مطمئنم در این مسیر تنها نخواهم بود.
گفتنی است فعالیت در اتاق بازرگانی در جایگاه هیئت نمایندگان و کمیسیون های آن کاملا داوطلبانه می باشد.

کلمات کلیدی

دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group