30 شهریور 1400 ساعت 12:57

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

امروز جلسه ای با حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد حوزه کار کودک در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه داشتم .

امروز جلسه ای با حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد حوزه کار کودک در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه داشتم . این جلسه به منظور بررسی ابعاد کار کودک و تبیین خلاهای قانوتی پیش روی کنترل کار کودک و بیان خلاهای موجود در سیستم های حمایتی از این قشر تشکیل شد . در ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای مهرافرین در حوزه کودکان کار و خیابان به تشریح دقیق مسئله پرداختم و پیشنهاد تشکیل بانک اطلاعات جامع کودکان کار را از طریق پیگیری از مرجع ملی کودک مطرح کردم که مورد پذیرش قرار گرفت . مرجع ملی کودک بانک اطلاعات کودکان را تهیه نموده است اما این بانک بیانگر امار کودکان کار و بی هویت نیست زیرا مبنای ثبت اطلاعات رقم کد ملی است که عموم این کودکان فاقد اوراق هویتی و سجلی هستند بنابراین نمیتواند مبنای جامعی برای ارائه امار این کودکان باشد و تصمیم گیری و برنامه ریزی در سطح کلان بدون دسترسی به آمار صحیح قطعا خطا به همراه خواهد داشت . پیشتر تشکیل این بانک را در شهرداری بسیار پیگیر شدم ولی از آنجا که مدیران وقت اعتقادی به اطلاعات آماری نداشتند این مهم انجام نشد . با تصویب این پیشنهاد در جلسه امروز امیدوارم قوه قضاییه پیگیر تشکیل این بانک از طریق دستگاه مربوطه شود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group