30 شهریور 1400 ساعت 11:51

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

کسب و کارتان تمام دنیایتان نباشد و بخشی از دنیای خود را به کسب و کار اختصاص دهید و دوم توانایی خود را در خلق سیستم ارتقا دهید و این مهارت را کسب کنید ....

بارها از سوی علاقمندان به دانستن در حوزه کارآفرینی دعوت شده ام تا در نشست ها ، همایش ها و مجامع مرتبط حضور یافته و تجارب و تکنیک هایی که به آن دست یافته ام را ارائه کنم . بدلیل مشغولیت های فراوان و دغدغه هایی که در حوزه اجتماعی بالاخص آسیب های اجتماعی دارم فرصت کمی می یابم تا بتوانم در این گردهمایی ها حضور یابم . هفته گذشته فرصتی دست داد و در یکی از این همایش ها به عنوان سخنران حضور یافتم . در مسیر ورود به سالن از سوی مدعوین مرتب مورد سئوال و پرسش قرار میگرفتم که چطور می توانم فعالیتهای مختلف و متنوع را که ایجاد کرده ام با وجود چهار فرزند کوچک مدیریت و اداره کنم . تصمیم گرفتم موقع سخنرانی راجع به این موضوع صحبت کرده و پاسخ علاقمندان را بدهم . به دو مورد خیلی تاکید کردم : کسب و کارتان تمام دنیایتان نباشد و بخشی از دنیای خود را به کسب و کار اختصاص دهید و دوم توانایی خود را در خلق سیستم ارتقا دهید و این مهارت را کسب کنید .
اگر سیستم آفرین توانایی شدید قطعا می توانید چند مجموعه کاری متنوع ایجاد کرده آن را رهبری کنید .
خلق سیستم های کاری الزاماتی دارد که یکی از آن موارد تربیت مدیر و جانشین پروری است و دیگر اینکه سیستم خود را با حضور مدیران جوان پویا و به روز نگهدارید . خلق سیستم به شما امکان استفاده بهینه از زمان را می دهد و شما خواهید دید که وقت برای همه کارهایتان دارید . در تلاشم تا بتوانم فرصتی بیابم و یافته های خود را در این حوزه بصورت تفصیلی برای علاقمندان ارائه نمایم که البته این موضوع نیز نیازمند خلق سیستم است .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group