30 شهریور 1400 ساعت 11:44

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

مریم میرزا خانی، نابغه ای که حقیقتا حیف بود در این برهه از زندگی اش، جهان را بگذارد و برود و افسوس آن برای تمام دنیا بماند .

هر انسان خوبی که از این دنیا می رود، دردناک است . اگر جوان باشد، دردناک تر . و اگر انسان تاثیر گذاری باشد، بسیار دردناکتر .
مریم میرزا خانی، نابغه ای که حقیقتا حیف بود در این برهه از زندگی اش، جهان را بگذارد و برود و افسوس آن برای تمام دنیا بماند . زنی که نام کشورش را در عرصه های بزرگ جهانی سربلند کرد. کسی که می توانست هنوز سال ها بماند و اندیشه و نبوغش را در راه علم به کار بگیرد . زنی که یکبار دیگر ثابت کرده بود که زنان این کشور می توانند قله های بسیار بلند را فتح کنند .
حادثه ی از دست دادن چنین انسانی حقیقتا نه تنها برای کشور عزیزمان، که برای تمام دنیا ضایعه ای بد و تلخ بود .
از خداوند متعال، شادی و آزادی روح مریم میرزا خانی را خواستارم و به خانواده و تمام مردم ایران و جامعه ی
علمی تسلیت عرض می کنم .
بدون شک نام مریم میرزاخانی در تاریخ علم ودانش جهان جاودان خواهد ماند .
خداوند همه ی ما را در پناه خودش حفظ بدارد .
آمین
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group