30 شهریور 1400 ساعت 13:02

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

نجات كودكان علی الخصوص كودكان در معرض اعتياد...

پنجاه مددكار اجتماعی مهرآفرين با عشق و علاقه و كاملا مسئولانه اختصاصا برای نجات كودكان علی الخصوص كودكان در معرض اعتياد تلاش بی وقفه توام با فداكاری انجام ميدهند . ورود به محلات پرخطر تهران و ديگر شهرها برای رساندن شيرخشک و كمك تغذيه برای كودكانی كه هيچگاه ديده نشدند و به حساب نيامدند . مهرآفرين هم در پی تامين شيرشان هست و هم در پي گرفتن شناسنامه و هويت بخشی برای معصوم ترين مخلوقات خداوند و رساندن آنها به اينده ای روشن.
كمپينی را به همراهي هنرمندان ترتيب داديم تا اين معصومان نيز ديده شوند
و در سايه غفلت ما و مسئولين خاكستری نمانند .
اينبار همراه با سيد جواد هاشمی...
?اين كليپ را منتشر كنيد
____________________________
کمک به این قشر :
شماره گیری کد از طریق موبایل :
2#*5*3080*
شماره کارت بانک رفاه موسسه خیریه مهرآفرین پناه عصر :
۵۸۹۴-۶۳۱۵-۲۸۵۰-۴۱۳۷
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
ارائه پیشنهادات و انتقادات :
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳

ویدئو

دانلود فایل فیلم : سید جواد هاشمی دعوت به کمپین خرید شیر خشک

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group