30 شهریور 1400 ساعت 12:26

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

امشب را بايد قدر بدانی . امشب ، سرنوشت را می توان از سر نوشت .

برخيز ، بيدار شو و بيدار باش . سلام بر ليله مباركه قدر ، سلام ! سلامی تا صبح.
آرام باش ، توكل كن ، تفكر كن و خدا را احساس كن ، اشک بريز ، پاک شو ، حالا ببخش ، خالص كه شدی بشكن . وقتی شكستی دستان خدا را می بينی كه زودتر از تو ، دست به كار شده است . دلت را به او بسپار و غرق تمنا شو.
امشب را بايد قدر بدانی . امشب ، سرنوشت را می توان از سر نوشت .
شبی كه از هزار ماه برتر است . شب تولدی دوباره . شبی كه درها باز می شود .
شب قدر سراسر سلام ، آرامش و عافيت است . شب پاک شدن . شب وصال . در اين شب عزيز و پر فضيلت از مهربان خدای خوبم بهترين مقدرات را برايتان آرزمندم

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group