30 شهریور 1400 ساعت 13:03

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

روزهای زیادی از زمانی که سایه ی ترور و جنگ بر سر این کشور بود می گذرد . اما آنهایی که آن روزها را به یاد می آورند، خوب می دانند که این مردم، نه تنها مردمی نیستند که با این صداها و نمایش های تروریستی میدان را رها کنند و به گوشه ای بخزند، بلکه در این روزها تمام اختلاف سلیقه ها را کنار گذاشته و از هر آیین و مرام و مسلکی، تنها به نام ایران از هیچ جانفشانی ای، دریغ نمی کنند .
این بازی های کوچک، به بازی گردانان یادآوری می کند که مردم ایران هزاران سال است که در برابر ناملایمات و کج رفتاری های بسیاری تاب آورده و همچنان خواهند ایستاد.
قدردانی می کنم از تمام عزیزانی که بی وقفه و با جان و دل از تمامیت ارضی و جان و مال مردم نگاهبانی می کنند و عرض تسلیت دارم به خانواده های عزیزانی که جانشان را در این حوادث از دست داده اند.
از خداوند متعال، روحی شاد و آزاد را برای قربانیان آرزومندم و امیدوارم که دیگر هیچگاه، هیچگاه شاهد تکرارحملاتی اینچنین به این مرز و بوم عزیز نباشیم.

فاطمه دانشور
.
ای ایران ای مرز پرگهر
ای خاکت سرچشمه ی هنر
دور از تو اندیشه بدان
پاینده مانی و جاودان
ای دشمن! ار تو سنگ خاره ای من آهنم
جان من فدای خاک پاک میهنم…

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group