30 شهریور 1400 ساعت 13:21

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

خبرنگار بين المللی هندی الاصل ساكن لندن از روزنامه " اينديپندنت " مهمان من بود...

دوهفته گذشته " كيم سنگوپتا " خبرنگار بين المللی هندی الاصل ساكن لندن از روزنامه " اينديپندنت " مهمان من بود . ايشان برای تهيه خبر از روند مشاركت مردم در انتخابات رياست جمهوری به ايران سفر كرده بود . از من نيز به عنوان فعال اجتماعی در حوزه زنان سئوالاتی داشتند . آنچه برايش گفتم حضور حداكثری زنان در انتخابات و همينطور راهيابی رو به رشد زنان به عنوان نمايندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا در سراسر كشور است . قطعا حضور بيشتر زنان در عرصه های سياستگذاری می تواند در ارتقا كيفيت برنامه نويسی در سطح كلان به نفع زنان و كودكان باشد . انتشار حضور حداكثری زنان در عرصه های سياسی در جهان ميتواند بيانگر توانایی و اعتماد بنفس زن ايرانی باشد . اميد كه بانوان راه يافته به اين مجالس بتوانند از تمامی فرصتهای در دسترس حداكثر بهره جهت خدمت به اقشار جامعه علی الخصوص زنان و كودكان در معرض آسيب را ببرند . همين جا از بانوان نماينده مجلس بطور ويژه از فراكسيون زنان مجلس ، تصويب هر چه سريعتر لايحه حمايت از كودكان را مطالبه مي نمايم . دو سال از عمر مجلس دهم مي گذرد و طول زمان معطلی اين لايحه در مجلس از هشت سال گذشت . انتظار ميرود روند تصويب اينگونه لوايح سرعت بيشتری گرفته و بزودی شاهد اجرايی شدن آن در بدنه مجريه كشور باشيم . كودكان را منتظر نگذاريم .
آنها توجيهات و دلايل ما را مبنی بر نشدن متوجه نميشوند ...

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group