30 شهریور 1400 ساعت 13:34

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

بچه ها قد می كشند و بزرگ مي شوند ، هرچه بزرگتر می شوند آزاد و رهاتر می شوند اما...

خرداد ماه، ماه تولد روژين فرزند ارشدم است . دخترم ده سال تمام شد . رادين و آرتين دوپسر دوقلويم ماه گذشته پنج ساله شدند و آيلين دختر كوچكم آبانماه چهار ساله مي شود. بچه ها قد می كشند و بزرگ مي شوند ، هرچه بزرگتر می شوند آزاد و رهاتر می شوند اما مادران تا آخر عمر باردار فرزندان خود هستند . روژين عزيزم تولدت مبارک . تو هميشه شرايط سخت كاری مرا خوب درک كرده ای اجازه دادی بتوانم برای بسياری كودكان نيازمند سرزمينم تا آنجا كه توان دارم مادری كنم . خيلی وقتها اسباب بازی های باز نشده خود را برايشان هديه فرستادی و قول دادی وقتی بزرگ شدی و من خسته بودم مواظبشان باشی . هر سال برايت جمله ای می نويسم.
جملات امسال من برای ثبت در دفتر خاطراتت به مناسبت تولدت : از صميم قلب عشق بورز ، ممكن است كمی لطمه ببينی اما تنها راه استفاده بهينه از حيات همين است . يادت باشد كه محبت همه كس را تحت تاثير قرار می دهد . لبخند يادت نرود . در ضمن مراقب دوچرخه ها ، موتور سيكلت ها ،اتومبيل ها و قايق های تفريحی باش ممكن است در یک لحظه درسهای عبرت آموز ولی دردناكی به تو بدهند

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group