30 شهریور 1400 ساعت 12:34

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

مصاحبه با الجزیره

ماه گذشته بود كه به درخواست دو تن از خبرنگاران شبكه خبری " الجزيره " مصاحبه ای با اين گروه خبری در دفتر كارم داشتم . اين مصاحبه در سطح گسترده ای از طريق رسانه های بين المللی منتشر شد و بازتاب جالبی برايم بهمراه داشت . بويژه آنكه تصوير بسيار متفاوتی از " زن ايرانی "در ذهن خوانندگان خارجی ايجاد كرده بود و پيامهای بسيار زيادی دريافت كردم از زنان و مردان اقصی نقاط دنيا كه برايشان جالب بود كه زنان ايران در اين سطح از آزادی ميتوانند فعاليت اقتصادی و اجتماعی داشته باشند . در اين گفتگو تاكيد كرده بودم كه از چيزی غير خدا نمی ترسم و اين اعتقاد يكی از مهمترين دلايل موفقيت من (يعنی " غلبه بر ترس " )در فعاليتهای اقتصادی اجتماعی است .
چند وقتی است بعد از انتشار اين گفتگو به بسياری كشورها و كنفرانس های بين المللي دعوت ميشوم جهت انتقال تجربه بويژه در حوزه كارآفرينی اجتماعی. خوشحالم كه بواسطه اين گفتگو تصوير بسيار روشنی از زنان ايرانی در دنيا ارائه نمودم . مشروح اين گفتگو را ميتوانيد بر روی سايت خبری اينجانب به آدرس www.fatemehdaneshvar.com مطالعه نماييد

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group