30 شهریور 1400 ساعت 13:10

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

مشاركت در انتخابات

اين روزها جلسات متعدد زيادی بعنوان سخنران حضور می يابم تا مردم را دعوت به مشاركت در انتخابات علی الخصوص انتخابات رياست جمهوری نمايم . همواره در سخنانم به اين نكته اشاره كرده ام كه با تمام انتقاداتی كه به دولت روحانی داريم، بايد از ادامه دولت روحانی حمايت كنيم . ادامه دولت روحانی با تمام كاستی ها امتداد اداره كشور با محور عقلانيت است و گفتمان دولت ، گفتمانی عقلایی است كه پيش تر نداشتيم و كشور ما علی الخصوص مردم هزينه بی تدبيری را خيلی پرداخت كرده اند . هم اكنون بيش تر از پيش نسبت به جامعه و آينده فرزندانمان بايد احساس مسئوليت نموده و در شرايط فعلی از بين گزينه های پيش رو ، آقای روحانی حمايت كنيم و بايد متوجه باشيم كه بزرگترين رقيب وی شركت نكردن در انتخابات می باشد .
با دعوت همگی به شركت در انتخابات به آقای روحانی رای دهيم و به امتداد دولت تدبير و اميد كمك كنيم .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group