30 شهریور 1400 ساعت 12:15

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

ساز و کار گزینش افراد برای فهرست‌های انتخاباتی بدون شک نیازمند تصحیح است ولی این روند، اقدامی است که قاعدتا باید در درون جریان اصلاح‌طلبی انجام بگیرد و استفاده از رسانه‌ها روش مناسبی برای این تصحيح روند نیست.

ساز و کار گزینش افراد برای فهرست‌های انتخاباتی بدون شک نیازمند تصحیح است ولی این روند، اقدامی است که قاعدتا باید در درون جریان اصلاح‌طلبی انجام بگیرد و استفاده از رسانه‌ها روش مناسبی برای این تصحيح روند نیست.
فاطمه دانشور عضو کنونی شورای شهر تهران گفت: من هم مانند بسیاری دیگر از دلسوزان کشور و حامیان جریان اصلاح‌طلبی سالم، نسبت به شیوه گزینش افراد برای فهرست موسوم به امید در جریان انتخابات شورای شهر انتقاداتی دارم و ارائه توضیح صریح و شفاف را از سوی شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، ضروری می‌دانم.
وی تاکید کرد: با وجود این انتقاد و توقع، تصحیح فرایند انتخابات افراد برای لیست‌ها را اقدامی داخلی می‌دانم که باید به مرور زمان با تدبیر و به دور از هیاهو و سوءاستفاده از ظرفیت رسانه‌ها انجام بگیرد.
این عضو اصلاح‌طلب شورای‌شهر با اظهار تعجب و تاسف از انتشار برخی مطالب منتسب به خود در برخی رسانه‌ها درباره مشروط بودن قرارگرفتن نام افراد در فهرست به پرداخت پول، گفت: شکی نیست که در غیبت نهادهای سیاسی و مدنی مانند احزاب و تشکل‌های شناخته‌شده در کشور ما، تهیه فهرست‌های واحد برای یک جریان سیاسی و متحد کردن خرده جریان‌های همسو، تجربه‌ای نوپا در ایران است که قطعا در گام‌های نخست با اشکالات و ای بسا سوءاستفاده‌هایی از جانب برخی افراد غیرمتعهد همراه است. مهم این است که چنین مشکلاتی ما را از ادامه این روش که قطعا تمرین مناسبی برای تقویت تحزب در سپهر سیاسی ایران عزیز است، ناامید نکند.
دانشور افزود: قطعا رسانه‌های ما نیز باید در این تمرین حضور داشته باشند تا مسیر بلوغ سیاسی را با هم طی کنیم؛ در این صورت شاید شاهد انتشار مصاحبه‌های انجام‌نشده در برخی رسانه‌ها مانند  مصاحبه منتسب به اينجانب در " نشان انلاين " و روزنامه "مستقل"  درباره شیوه بسته‌شدن لیست امید نباشیم. اميدورام شورای عالی سياستگذاری اصلاح طلبان در مقام پاسخگويی و شفافيت برامده و مانع فضا سازی براب سواستفاده هاي اينچنينی گردد. در پايان برای راه يافتگان به شورای پنجم آرزوی موفقيت دارم و اميدوارم هر چه سريعتر با اتخاذ تدبيری بجا از سوي بزرگان اصلاح طلب شاهد يكسويی كليه جريانات اصلاح طلب باشيم.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group