30 شهریور 1400 ساعت 13:26

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

هنوز در شوک این خبریم . هنوز ناباوریم . و شاید هنوز متوجه نیستیم که چه کسی را از دست داده ایم . اما زمان کمی که بگذرد همه خواهیم فهمید که چه ستون بزرگی از میان ما رخت بربست . ستونی که پایه ی اتکاء بسیاری از یاران امام بود. ستونی که تنها بودنش می توانست هوای بودنِ بسیاری باشد .
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، مردی بزرگ بود و واژه ی  تسلیت برای نبودنش بسیار کوچک .
روحش شاد و آزاد
بارها خدمتشان جهت بازگو كردن مشكلات زنان و كودكان آسيب ديده اجتماعي رفتم و گزارش شرايط سخت انان را دادم . ايشان در يكي از جلسات گريستند و خود به شخصه پيگير گرفتن وقت از مسئولين علي الخصوص وزراي  مربوطه جهت حل مسئله شدند . دغدغه و پيگيريشان برايم بسيار ارزشمند بود.و اكنون برايم تبديل به خاطره ای نيك از آن مرد بزرگ شد.
خدايش بيامرزد .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group