30 شهریور 1400 ساعت 12:44

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید بازنگری دقیقی از وضعیت آبنماهای موجود در شهر تهران داشته باشد.

فاطمه دانشور در گفت و گو با خبرنگار گروهجامعه خبرگزاری میزان ضمن اشاره به فوت علی هوشنگی، نوجوان 13 ساله در آبنمایبوستان الغدیر گفت: مدیریت شهری باید توجه ویژه ای به بحث آبنمای بوستان ها داشتهباشد.

وی افزود: طی چند ماه اخیر، این دومین باراست که یک نفر جان خود را در آبنمای بوستان های شهر از دست می دهد و شورای شهرتهران این موضوع را بررسی می کند.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهرانبا تاکید بر اینکه مرگ یک نوجوان و یک کودک در بوستان های شهر تهران نشان دهنده بیاحتیاطی و بی ملاحظگی پیمانکاران و مسئولان مناطق است، تصریح کرد: شورای شهر تهران علتمرگ این نوجوان را در نخستین جلسه رسمی خود مورد بررسی قرار خواهد داد و نتیجه آنرا به اطلاع شهروندان خواهد رساند.

دانشور به لزوم حمایت شهرداری تهران ازخانواده متوفی اشاره و تاکید کرد: در این زمینه مدیریت شهری هر گونه اقدامی که میتواند انجام دهد،کوتاهی نکند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نبایدبازبینی در بحث آبنماهای شهر تهران صورت گیرد، خاطرنشان کرد: این کار باید از طریقسازمان بوستان ها و معاونت خدمات شهری شهرداری تهران انجام شود و درخواست ما نیزاز شهرداری تهران این است که باز بینی دقیقی را در حوزه آبنماهای شهر داشته باشد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group