فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید بازنگری دقیقی از وضعیت آبنماهای موجود در شهر تهران داشته باشد.

فاطمه دانشور در گفت و گو با خبرنگار گروهجامعه خبرگزاری میزان ضمن اشاره به فوت علی هوشنگی، نوجوان 13 ساله در آبنمایبوستان الغدیر گفت: مدیریت شهری باید توجه ویژه ای به بحث آبنمای بوستان ها داشتهباشد.

وی افزود: طی چند ماه اخیر، این دومین باراست که یک نفر جان خود را در آبنمای بوستان های شهر از دست می دهد و شورای شهرتهران این موضوع را بررسی می کند.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهرانبا تاکید بر اینکه مرگ یک نوجوان و یک کودک در بوستان های شهر تهران نشان دهنده بیاحتیاطی و بی ملاحظگی پیمانکاران و مسئولان مناطق است، تصریح کرد: شورای شهر تهران علتمرگ این نوجوان را در نخستین جلسه رسمی خود مورد بررسی قرار خواهد داد و نتیجه آنرا به اطلاع شهروندان خواهد رساند.

دانشور به لزوم حمایت شهرداری تهران ازخانواده متوفی اشاره و تاکید کرد: در این زمینه مدیریت شهری هر گونه اقدامی که میتواند انجام دهد،کوتاهی نکند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نبایدبازبینی در بحث آبنماهای شهر تهران صورت گیرد، خاطرنشان کرد: این کار باید از طریقسازمان بوستان ها و معاونت خدمات شهری شهرداری تهران انجام شود و درخواست ما نیزاز شهرداری تهران این است که باز بینی دقیقی را در حوزه آبنماهای شهر داشته باشد.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group