14 آذر 1400 ساعت 14:25

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
امروز خیریه بودم و بازدیدی داشتم از مراکز جدیدی که در مهرآفرین در حال آماده سازی است و بزودی راه اندازی میشوند ...

امروز خیریه بودم و بازدیدی داشتم از مراکز جدیدی که در مهرآفرین در حال آماده سازی است و بزودی راه اندازی میشوند .
-مرکز اقامتی مادران و کودکان بی خانمان در خیابان ایران تهران .
-همراه سرای مهربانی که ویژه همراهان کودکان بیماری است که از شهرستانها به تهران می آیند و جا ندارند در خیابان شهید مدنی تهران .
و مهد مهر در خیابان نامجوی تهران .
تصاویر که برایتان گذاشتم مربوط به مهد مهر است همه کارها با عنایت خدا و لطف مردم نیکوکار بخوبی پیش می رود و خوشحالم که مهرآفرین با کمک مردم روز به روز در حال توسعه است و پناهی امن می شود برای تنهاترین کودکان سرزمینم .
عزیزی مهربان و دانشمند که ایرانی الاصل است و مدرس فیزیک در یکی از دانشگاههای کانادا ، خانه ای زیبا و با شکوه در یکی از بهترین خیابان های مشهد به مهرآفرین هدیه کرد تا دومین مهدکودک پر از عشق مهرآفرین باشد در شهر مشهد برای کودکانی که نگذاشتیم خاکستری بمانند . بزودی راجع به این مکان اطلاع رسانی خواهم کرد و با مشارکت هم دومین مهد کودک مهرآفرین را در مشهد تجهیز می کنیم .
بهترین کار برای کودکان بدسرپرست کم کردن ساعت حضور آنها در کنار والدینی است که بدلایلی چون اعتیاد امنیت ندارند و بدلیل ضعف قوانین ما چاره ای جز ماندن کنار خانواده پر آسیب ندارند و تجربه من به یقین می گوید اگر جامعه فرصت رشد به این کودکان دهد خوش می درخشند .

#مهرآفرین_باشیم
حساب اختصاص یافته جهت کمک به مهدکودک برای کودکان در معرض آسیب:
شماره کارت
6037691990141368
بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰

mehrafarincharity@
mehrafarinorg.com

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group