14 آذر 1400 ساعت 13:40

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
برای سیستان و بلوچستان خبرهای خوبی دارم امسال ساخت ۹ مدرسه و یک مرکز خانه بهداشت را در مناطق محروم استان شروع خواهیم کرد ، یک مدرسه پنج کلاسه را هم کامل تجهیز کردیم که البته نتیجه همیاری مردم بسیار عزیزمان بوده و این همیاری همچنان ادامه دارد ...

برای سیستان و بلوچستان خبرهای خوبی دارم امسال ساخت ۹ مدرسه و یک مرکز خانه بهداشت را در مناطق محروم استان شروع خواهیم کرد ، یک مدرسه پنج کلاسه را هم کامل تجهیز کردیم که البته نتیجه همیاری مردم بسیار عزیزمان بوده و این همیاری همچنان ادامه دارد . هشت مدرسه هم قبلا ساختیم و تحویل دانش آموزان مناطق محروم این استان دادیم . بیش از چهار صد دانش آموز نیازمند را هم حمایت تحصیلی مستمر می کنیم برای درمان کودکان محروم این استان نیز اقدامات خوبی انجام دادیم . این کاری است که توانستیم امسال در حد توان و وسع مان انجام دهیم و ادامه می دهیم . امیدوارم روزی برسد در مورد این استان و دیگر استان‌های مرزی محروم شاهد هیچگونه تبعیضی نباشیم آنقدر که نیاز به حمایت مردم نباشد و دولت به وظیفه ذاتی اش عمل کند . از یاد نبریم که ساخت مدرسه وظیفه دولت است و ناکارآمدی دولت ها را مردم جبران می کنند بقول آقای موسوی ( صاحب برند فیروز ) اگر دولت به وظیفه اش عمل می کرد و باعث این میزان محرومیت نمی شد نیکوکاران فرصت می یافتند و کارهای خیلی بهتری می توانستند در جهت توسعه علوم در کشور بردارند .
شماره حساب موسسه جهت مدرسه سازی سیستان و بلوچستان

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group