14 آذر 1400 ساعت 14:48

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
خواستن توانستن است

امروز داشتم آلبوم عکس های خانوادگی رو می دیدم . به این عکس رسیدم تلنگر گذر زمان رو حس کردم . این چهارتا فسقلی بچه های تنی من هستند . البته برای چهار سال پیشه . چهارسال پیش اوج کارهای متفرقه ای بود که انجام میدادم و بچه های من تو این سنین بودند . یه وقتهایی خودم هم میمونم چطوری تونستم این حجم از کار و فعالیت رو انجام بدم . اما تونستم . فکر میکنم یکی از دلایلش وقتی بود که برای برنامه ریزی میزاشتم و قبل از برنامه ریزی خوب فکر می کردم و ظرفیت های خودم رو‌ کشف می کردم و پشتکار باعث می‌شد اکثر اونها رو به نتیجه برسونم و مهمتر از همه انرژی بود که از خدا می گرفتم .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group