14 آذر 1400 ساعت 13:41

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
بازدید ازمرکز مهرآفرین درمنطقه سربند

تا آنجا که بتوانم سعی میکنم حداقل سالی یکبار از همه نمایندگی های مهرآفرین در شهر هایی که هستیم بازدید کنم ( ۲۱ شهر ). این تصویر امروز من و فرزندانم ( تصویر دو ) است که از دیروز آمدیم به منطقه سربند استان مرکزی که از مرکز مهرآفرین در این منطقه بازدید کنیم مرحوم پدرم اهل این منطقه بود و اولین نمایندگی مهرآفرین را برای خشنودی روح پدرم در این منطقه ایجاد کردم سالی یکبار هم به آن سر میزنم . این مرکز از کودکان بازمانده از تحصیل زیادی حمایت کرده و می کند و آنها را تا دانشگاه برده است . همیشه برای اینکه کارم اثربخش باشد از همان ابتدا بدنبال خلق سیستم بودم یعنی تصمیم گرفتم یکبار وقت بگذارم یک وقت خوب و سیستمی ایجاد کنم که سیستم کار کند بجای من . الان بعد سیزده سال تلاش به کارهایم که نگاه می کنم می بینم تا حد زیادی توانستم سیستم ها را ایجاد کنم البته جای بهتر شدن دارد . این را در پاسخ به کسانی نوشتم که از من می پرسند چطور به این همه کار می رسم پاسخ من اینست : با خلق سیستمی منظم که نیاز به حضور من نداشته باشد اما اثربخش به کارش ادامه دهد. بچه ها را با خود همراه میکنم چون معتقدم آنها از نصیحت درس نمی گیرند بلکه از رفتار من درس می گیرند . اگر می خواهم فرزندانم نیکوکاری را در زندگی شان یک اصل بدانند آن را در رفتار من باید ببینند خودبخود خواهند آموخت .
mehrafarincharity@

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group