14 آذر 1400 ساعت 15:21

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
اینجا پایگاه خدمات اجتماعی مهرآفرین است شهر سر پل ذهاب . مهرآفرین از روزهای اولیه زلزله کرمانشاه در شهر سرپلذهاب مستقر شد و با کمک شما کمک های بزرگی را بهنگام به زلزله زدگان رساند...

اینجا پایگاه خدمات اجتماعی مهرآفرین است شهر سر پل ذهاب . مهرآفرین از روزهای اولیه زلزله کرمانشاه در شهر سرپلذهاب مستقر شد و با کمک شما کمک های بزرگی را بهنگام به زلزله زدگان رساند . خدمات مددکاری اجتماعی یکی از محورهای اصلی فعالیت در موسسه است که در سرپلذهاب هم اینگونه پیش رفت لذا کودکانی را شناسایی نمود در شهر و روستاها که آسیب های چند جانبه دیده بودند مثل فوت پدر یا مادر و یا مشکلاتی جدی که کودک را علاوه بر پیامدهای زلزله دچار رنج مضاعف کرده بود . جستجو و شناسایی این کودکان توسط مددکاران در مناطق زلزله زده کرمانشاه ماهها بطول انجامید و هم اکنون خدمات خود را در این پایگاه کاملا متمرکز بر کودکان جامعه هدف خود نموده است . در این پایگاه داریم :
چهار کلاس درس ، چهار کارگاه مهارت و حرفه آموزی برای زنان سرپرست خانوار ، اتاق مادر و کودک ، مهد کودک ، اتاق پزشک ، اتاق مشاوره و مددکاری ، کتابخانه ، سایت آموزش کامپیوتر ، اتاق نمایش فیلم برای کودکان ، پارک بازی ، سالن اجتماعات با گنجایش ۱۲۰ نفر و سالن ورزشی که در حال احداث می باشد. زمین این پایگاه ۳۰۰۰ متر مربع می باشد و دارای مجوز رسمی فعالیت می باشد . این پایگاه با کمک شما مردم عزیز تکمیل شد و فعالیتهای توانمندساری متنوعی در آن انجام خواهد شد . در پست های بعدی راجع به این پایگاه بیشتر برایتان خواهم نوشت و هم اکنون نیز در حالت تدارک جشن مهر با حضور فرزندانمان و میهمانان بانی جشن که از تهران آمده اند هستیم . راستی این پایگاه محل اقامتی مناسب و زیبایی هم دارد که اتاق میهمان نامگذاری شده است جهت اقامت دوستانی که علاقمند هستند مستقیم به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کنند. شما هم علاقمند بودید میتوانید به این پایگاه کمک کنید که در آینده شعبه دائمی مهرآفرین در سرپلذهاب خواهد شد. گفتنی است مهرآفرین با کمک مردم پیش از این بیش از ۱۰۰۰ کانکس اقامتی ، سرویس بهداشتی ، حمام و ۹ مدرسه به این مناطق اهداء نمود و اگر دولت حمایت کند در حوزه مسکن سازی هم با کمک خیرین خود برنامه هایی دارد که تاکنون با عدم حمایت دولت در تخصیص زمین مواجه بوده ایم .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group