14 آذر 1400 ساعت 14:16

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
کوههای سیستان و بلوچستان در هیچ جای ایران نظیر ندارد . زیبایی خاص خودش را دارد . مردمش هم همدلی خوبی باهم دارند .

کوههای سیستان و بلوچستان در هیچ جای ایران نظیر ندارد . زیبایی خاص خودش را دارد . مردمش هم همدلی خوبی باهم دارند .
مثلا برای افراد مسن سرای سالمند ندارند و با هر میزان فقر ، سالمندان خود را تکریم می کنند و با عزت و احترام از آنها نگهداری می کنند و جدا کردن سالمندان را بسیار ناپسند می دانند . اگر امام جماعت روستا چند روز متوالی ببیند احدی از اهالی روستا غیبت داشته و مسجد نیامده همه جمع می شوند و به خانه فرد غایب می روند و حالش را جویا می شوند و آداب نوع دوستی جالبی دارند که باعث شده آسیب اجتماعی جدی نداشته باشند . فاصله روستاها از هم زیاد است و همین فاصله زیاد موجبات ترک تحصیل دانش آموزانی را فراهم می کند که نمی توانند پول سرویس مدرسه را تا روستایی که مدرسه دارد پرداخت کنند . رقم سرویس ماهیانه 30/000 تومان است . فقط این را بگویم واقعیت ها را راجع به این مردم به ما نگفته اند مردمان این دیار بسیار شریف ، مهربان ، قانع و صبورند و تبعیض حق شان نیست.
? حساب اختصاص یافته جهت کمک به تهیه لوازم تحریر و ساخت یک مدرسه در سیستان و بلوچستان
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
?شماره کارت
۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۰۶۱۰۰
☎️شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
☎️ارائه پیشنهادات و انتقادات :
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳

ویدئو

دانلود فایل فیلم : سفر به سیستان

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group