30 شهریور 1400 ساعت 13:19

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

شهردار تهران در بازدید از محلات پرخطر تهران (شوش و هرندی) گفت: قطعا راهکارهای رفع آسیب‌های اجتماعی با همکاری وزارت رفاه و NGO ها تهیه و اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی  خبرگزاری تسنیم،  محمدعلی نجفی شهردار تهران به همراه عابد ملکی شهردار منطقه 12، فاطمه دانشور عضو سابق شورای شهر تهران و همچنین سمیرا مهدوی از فعالان حوزه اجتماعی بازدیدی را از محله هرندی، دروازه غار، شوش با رویکرد بررسی آسیب‌های اجتماعی داشت. این بازدید که از ساعت 23:15 دقیقه آغاز و تا یک بامداد ادامه داشت. محله اوراقچی‌ها، میدان شوش، شلتر مردان در انبارگندم و شلتر زنان و مرکز بهاران از جمله بخش‌هایی بودند که شب گذشته بازدید شدند.

فاطمه دانشور عضو سابق شورای شهر تهران در حاشیه بازدید نجفی شهردار تهران از محلات ذکر شده ضمن تاکید توجه مدیریت شهری به حوزه آسیب‌های اجتماعی اظهار کرد: در سال‌های گذشته اقداماتی در راستای شناسایی پلاک‌قرمزها در محلات پرخطر تهران صورت گرفت اما این کار به همین جا ختم شد و خدمات حمایتی ادامه پیدا نکرد.

وی تصریح کرد: البته در این بخش باید سازمان بهزیستی به عنوان دستگاه حمایتی همکاری لازم را به مدیریت شهری داشته باشد و یک پک کامل به خانواده‌های آسیب‌دیده ارائه کنند.

دانشور همچنین به حضور فعال نیروی انتظامی در محلات پرخطر اشاره کرد و گفت: مجموعه نیروی انتظامی باید حضور مستمر و همچنین مداخله‌گرانه‌ای را در محلات اشاره‌شده داشته باشد.

 نجفی در ادامه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف محله هرندی اظهار کرد: توجه به موضوعات آسیب‌های اجتماعی و رفع آن از دغدغه‌های مدیریت شهری خواهد بود.

وی همچنین به برگزاری جلسات متعدد و تهیه راهکارهای لازم برای پیشگیری و رفع آسیب‌های اجتماعی با وزارت رفاه خبر داد و گفت: قطعا ما راهکارهای رفع آسیب‌های اجتماعی را با همکاری وزیر رفاه و فعالان حوزه‌ اجتماعی پیش‌بینی و در محلات پرخطر اجرا خواهیم کرد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group