30 شهریور 1400 ساعت 12:42

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

در ششمین قسمت از سری جدید «تهران بیست» فاطمه دانشور یکی از اعضای شورای شهر تهران به عنوان میهمان ویژه حاضر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا، امشب و در ششمین قسمت از سری جدید «تهران بیست» فاطمه دانشور یکی از اعضای شورای شهر تهران به عنوان میهمان ویژه حاضر می‌شود و در بحثی به میزبانی محمد دلاوری آسیب‌های اجتماعی شهر تهران بررسی می‌شود.

همچنین در بخش میز پیگیری سردار محمدرضا مهماندار؛رییس پلیس راهور تهران و اسماعیل فراهانی معاون فنی اورژانس روی خط «تهران بیست» خواهند آمد و در بحثی با محوریت آلودگی هوا به سوالات مجریان برنامه پاسخ خواهند داد.

تهران بیست به تهیه‌کنندگی محمدحسین رضوی و اجرای محمد هیراد حاتمی  ، حسین کلهر و محمد دلاوری شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه پنج می رود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group