24 مرداد 1399 ساعت 07:09

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شورای شهر تهران:

در صورت بازنگری در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی (ره) این امکان ایجاد می شود که معتادان، بیماران روانی و افراد بدسرپرست از حمایت های این نهاد برخوردار شوند و بدین ترتیب بسیاری از مشکلات این حوزه نیز رفع می شود.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شورای شهر تهران گفت: بسیاری از اعضای خانواده زندانیان به دلیل نبود حمایت، کارتن خواب می شوند.
به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری ایرنا، فاطمه دانشور روز سه شنبه در دویست و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر افزود: نتایج مصاحبه هایی که با زنان کارتن خواب انجام شده حاکی از این است که به دلیل زندانی بودن سرپرست خانواده، این افراد کارتن خواب شده اند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به خانواده های زندانیان، گفت: نبود حمایت به موقع از این خانواده ها موجب افزایش شمار کارتن خواب ها می شود.
دانشور یادآور شد: در اساسنامه و اسناد کمیته امداد، حمایت از خانواده های بد سرپرست دیده نشده است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت بازنگری در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی (ره) این امکان ایجاد می شود که معتادان، بیماران روانی و افراد بدسرپرست از حمایت های این نهاد برخوردار شوند و بدین ترتیب بسیاری از مشکلات این حوزه نیز رفع می شود.
وی یکی از ضعف های فعالیت کمیته امداد را نبود مداخله مددکار اجتماعی در رسیدگی به محرومان عنوان کرد.
دویست و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران امروز(سه شنبه) با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شده است.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group