فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شورای شهر تهران:
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

در صورت بازنگری در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی (ره) این امکان ایجاد می شود که معتادان، بیماران روانی و افراد بدسرپرست از حمایت های این نهاد برخوردار شوند و بدین ترتیب بسیاری از مشکلات این حوزه نیز رفع می شود.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شورای شهر تهران گفت: بسیاری از اعضای خانواده زندانیان به دلیل نبود حمایت، کارتن خواب می شوند.
به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری ایرنا، فاطمه دانشور روز سه شنبه در دویست و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر افزود: نتایج مصاحبه هایی که با زنان کارتن خواب انجام شده حاکی از این است که به دلیل زندانی بودن سرپرست خانواده، این افراد کارتن خواب شده اند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به خانواده های زندانیان، گفت: نبود حمایت به موقع از این خانواده ها موجب افزایش شمار کارتن خواب ها می شود.
دانشور یادآور شد: در اساسنامه و اسناد کمیته امداد، حمایت از خانواده های بد سرپرست دیده نشده است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت بازنگری در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی (ره) این امکان ایجاد می شود که معتادان، بیماران روانی و افراد بدسرپرست از حمایت های این نهاد برخوردار شوند و بدین ترتیب بسیاری از مشکلات این حوزه نیز رفع می شود.
وی یکی از ضعف های فعالیت کمیته امداد را نبود مداخله مددکار اجتماعی در رسیدگی به محرومان عنوان کرد.
دویست و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران امروز(سه شنبه) با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شده است.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group