06 بهمن 1399 ساعت 02:01

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

 رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران ضمن اشاره به اینکه ۴۰۰ نفر از زنان آسیب دیده و کارتن خواب در مرکز شفق ساماندهی شده‌اند،گفت: به هیچ عنوان خدمات بهزیستی در این مرکز قابل قبول نیست.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران ضمن اشاره به اینکه ۴۰۰ نفر از زنان آسیب دیده و کارتن خواب در مرکز شفق ساماندهی شده‌اند،گفت: به هیچ عنوان خدمات بهزیستی در این مرکز قابل قبول نیست.
فاطمه دانشور ضمن انتقاد مجدد از عملکرد بهزیستی در خصوص حمایت از زنان آسیب‌دیده و کارتن‌خواب در مرکز شفق اظهار داشت: متأسفانه مسئولان بهزیستی مطالبی را در خصوص ارائه خدمات به زنان آسیب‌دیده در مرکز شفق مطرح می‌کنند که این موارد قابل قبول نیست.
وی با بیان اینکه در بازدیدهای سر زده متوجه مشکلات عدیده‌ای در این مرکز شده‌ام، گفت: امیدوارم مسئولان بهزیستی هر چه سریعتر اقدام لازم را جهت ارائه خدمات به آسیب‌دیدگان داشته باشند.
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به جمع‌آوری ۴۰۰ زن آسیب‌دیده در مرکز شفق گفت: قطعاً این مرکز پاسخگوی ارائه خدمات به این افراد نیست و می‌طلبد مسئولان سازمان بهزیستی مکان مناسبی را برای ارائه خدمات به این افراد آماده کند.
وی همچنین با اشاره به عدم پذیرش کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست از سوی سازمان بهزیستی گفت: علیرغم اینکه مسئولان بهزیستی عنوان می‌کنند مشکلاتی در این زمینه ندارند اما می‌بینیم که شرایط به گونه‌ای دیگر است و در واقع سازمان بهزیستی در پذیرش کودکان بدسرپرست و حتی بی‌سرپرست تعلل می‌کند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group