21 مرداد 1399 ساعت 05:49

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

موضوع آسیب‌های اجتماعی این روزها در بسیاری از دستگاه‌ها و نهادها مورد توجه قرار گرفته است.

مسئله آسيب‌هاي مربوط به زنان و كودكان كار، به‌ويژه زنان كارتن‌خواب و معتاد را پيگيري مي‌كند، معتقد است كه دستگاه‌ها بايد از انجام كارهاي موازي پرهيز كنند. به گفته وي اين روزها قدم‌هاي اجرايي مهم‌ترين نياز براي رفع معضل‌هاي اجتماعي شهر است و البته اگر ارگان و نهادي در اين راه قدم مثبت بردارد، مي‌تواند مؤثر واقع شود. بنياد پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نيز به همين منظور مدتي است براي اجراي برنامه‌هاي آموزشي، مشاوره‌اي و... در 17حوزه آسيب‌هاي اجتماعي وارد عمل شده است.
 
اين بنياد قرار است در 16دي‌ماه نيز همايشي را با همكاري تعدادي از سازمان‌ها و دانشگاه‌ها درخصوص نقش بانوان در سلامت جامعه در فرهنگسراي انديشه برگزار كند.
دانشور نيز از برگزاري چنين همايشي در راستاي طرح انضباط شهري استقبال كرد و گفت كه مديران شهري و نيروي انتظامي نيز مي‌توانند براي افزايش بار علمي اين همايش با توجه به تجربيات اخيرشان حضور پيدا كنند.

گفتني است كه نشست خبري نخستين همايش ذكر شده روز 2دي‌ماه برگزار مي‌شود.
 
دراين همايش علاوه بر مصطفي راستينه، مديرعامل بنياد پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي، مرتضي طلايي و محمدرضا حافظي از اعضاي شوراي شهر تهران و چند كارشناس ديگر به‌عنوان سخنران حضور خواهند يافت.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group