30 شهریور 1400 ساعت 13:07

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئيس کميته اجتماعي شوراي اسلامي شهر تهران گفت: قرار شده تجار به موضوع آسيب هاي اجتماعي شهر تهران ورود پيدا کرده و براي حل آسيب ها برنامه ريزي شود

فاطمه دانشور در دويستمين جلسه علني شوراي اسلامي شهر تهران تصريح کرد: اينکه شهردار تهران پذيرفته است که به موضوع آسيب هاي اجتماعي ورود پيدا کند اتفاق بسيار مبارکي است.
وي افزود: بسياري از نهادهاي مربوطه جرات ورود به موضوع معضلات اجتماعي در منطقه 12 را نداشتند و شهرداري پايه گذار اين اتفاق شده است.
رئيس کميسيون اجتماعي شوراي اسلامي شهر تهران با اشاره به آغاز اقدامات تجار براي حل مشکلات موجود در شهر تهران خاطرنشان کرد: زماني تجار به موضوع ساخت مدرسه در شهرها ورود پيدا کردند و اکنون به جايي رسيده ايم که ديگر مشکلي از اين بابت در کشور وجود ندارد.
دانشور ادامه داد: به عنوان نماينده تهران در اتاق بازرگاني مشکلات پايتخت را با تاجران مطرح کرده ام و قرار شده اين عده به حل آسيب هاي اجتماعي شهر نيز ورود پيدا کنند.
عضو شوراي اسلامي شهر تهران خواستار تهيه سند اقدام در منطقه 12 از سوي شهرداري شد و اظهار کرد: شهرداري بايد استراتژي خود در منطقه 12 را در قالب يک سند به شورا ارايه کرده و تمام مستندات خود را هرچه سريعتر به ما تحويل دهد.
وي بيان کرد: سند اقدام بايد از سوي شهرداري به رشته تحرير در آمده و پس از آن اقدامات اجرايي در دستور کار قرار گيرد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group