30 شهریور 1400 ساعت 11:59

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

 رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه بخدا مداخله کالبدی در منطقه 12 جواب نمی‌دهد، گفت: زمانی که شهرداری سند اقدام را نیاورد هیچ یک از اقداماتش قابل دفاع نیست.

 فاطمه دانشور در یکصد و نود و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، بعد از ارائه گزارش معاون شهردار تهران با بیان اینکه ما برای منطقه 12 به یک سند اقدام نیازمندیم گفت: باید در این منطقه مداخله اجتماعی صورت گیرد اما هنوز سند اقدام برای این منطقه مشاهده نشده است.

وی افزود: برخی کارشناسان می‌گویند طرح شهرداری بدون مطالعه در حال انجام است که این به معنای هدررفت هزینه‌ها خواهد بود. علاوه براین مطالعه‌ای که منجر به ارائه سند اقدام شود وجود ندارد که بدانیم آیا اصلاً مداخلات کالبدی لازم است یا خیر.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران  تصریح کرد: آنچه در دستور جلسه امروز قید شده بود ادامه گزارش ارتقای کیفیت زندگی در منطقه 12 بود؛ بنده با این سوادم می‌دانم که ارتقای کیفیت زندگی مربوط به امید به زندگی و همه عوامل انسانی می‌شود اما در این گزارش کلی آنچه دریافت کردم این بود که همه در حال انجام زحماتی هستند ولی 80 درصد این اقدامات کالبدی است.

وی افزود: به خدا مداخله کالبدی در منطقه 12 جواب نمی‌دهد. از وقتی مداخله کالبدی صورت گرفته برخی کارتن‌خواب‌ها در نقاطی که اصلاً کارتن خوابی وجود نداشت مشاهده می‌شود. بنابراین تا زمانی که شهرداری سند اقدام را نیاورد هیچ یک از اقداماتش قابل دفاع نیست.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group