18 مرداد 1399 ساعت 04:05

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

امروز نشستی با همکاری موسسه خیریه مهرآفرین و پویش ” بدسرپرست تنها تراست ” در محل فرهنگسرای اندیشه برگزار شد . نمایندگانی از مجلس و دولت و فعالین حوزه کودک و رسانه دراین نشست حضور داشتند .

امروز نشستی با همکاری موسسه خیریه مهرآفرین و پویش ” بدسرپرست تنها تراست ” در محل فرهنگسرای اندیشه برگزار شد . نمایندگانی از مجلس و دولت و فعالین حوزه کودک و رسانه دراین نشست حضور داشتند .
مدتی است که با انتشار گسترده اخبار مربوط به کودک آزاری مواجه هستیم . مهرآفرین بعنوان یکی از موسسات پیشرو در این حوزه و با دامنه فعالیت گسترده مدتی است اقدام به انتشار اخبار مربوط به کودکان همچنین تهیه و انتشار کلیپهای خبری و گاها آموزشی با کارگردانی شاهین صمدپور و همراهی دیگر هنرمندان به هدف حساس سازی نموده است . یکی از اهداف این حساس سازی ، تسریع در تعیین تکلیف لایحه حمایت از کودک است که از سال ۸۴ تحویل مجلس شده وتاکنون معطل مانده است . تعلل نمایندگان مجلس درتصویب این لایحه بیش از این ازنظرمردم و کنشگران اجتماعی پذیرفته نیست و مجلس باید پاسخ قانع کننده ای برای این تعلل داشته باشد . دراین نشست که خانم مهناز افشار سخنگوی پویش و خانم پوران درخشنده و دیگرچهره های شاخص اجتماعی حضور داشتند به تبیین نقاط ضعف لایحه پرداختند . دست آخر نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس متعهد شد ظرف یکماه آینده این لایحه تصو یب شده و فعالین اجتماعی نظرات تکمیلی و اصلاحی خود را تحویل کارگروه مربوطه در مجلس نمایند . پیشنهاد نمودم این نشست ها بصورت ماهیانه در نقش مطالبه گری خود جوش اجتماعی مردم از نمایندگان مجلس و مسئولین دولتی ادامه یابد .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group