18 مرداد 1399 ساعت 04:35

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

به ديدار آقای خاتمی رفتم وطبق معمول گزارشی از وضعيت آسيب های اجتماعی علی الخصوص در حوزه زنان و كودكان دادم...

امروز به ديدار آقای خاتمی رفتم وطبق معمول گزارشی از وضعيت آسيب های اجتماعی علی الخصوص در حوزه زنان و كودكان دادم . از ايشان خواستم در ديدارهایی كه با مسئولين دارند پرداختن جدی و فوری به اين مهم را تاكيد كنند . ايشان طبق معمول با حوصله و دقت گوش كردند و پيشنهادات موثری بيان فرمودند. ياد ميكنم از مرحوم آيت الله هاشمی و جلساتی كه خدمت ايشان داشتم بويژه زمانيكه مسئولی بی تفاوت از كنار گزارش هايم می گذشت و من گله را پيش ايشان ميبردم و ايشان شخصا از دفترشان پيگير می شدند. يكی از موثرترين اقدامات در حوزه حل آسيب های اجتماعی حساس كردن مسئولين از طريق تاكيد بزرگان است . هم اكنون نيز در حال تهيه گزارش تصويری و آماری از وضعيت زنان و كودكان در معرض آسيب و ارائه آن به دفتر مقام معظم رهبری می باشم . ايشان نيز با جديت پيگير پرداختن مسئولين به حل اين بحران جدی اجتماعی می باشند.
اميدوارم ارائه اين گزارش ها حساسيت را جهت حل معضلات در مسئولين بيش از پيش كند و تشكر كنم ازيكی از مسئولين دغدغه مند كه همواره به گزارش هايم توجه كرد و آنقدر پيگيری كرد تا به نتايج ارزشمندي در حوزه كاری خودش منتهی شد. دكتر هاشمی وزيرمحترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی و مديران توانمند اين وزارتخانه كه با برگزاری جلسات منظم و كاملا تخصصی به كاهش اين آسيب ها كمك می كنند

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group