16 تیر 1399 ساعت 14:21

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

هفت صبح امروز در نشستي كه تعدادي از اعضاي شوراي ساختمان پلاسكو و فراكسيون اصلاح طلبان شوراي شهر تهران برگزار شد شركت كردم . ميخواستيم ماجرا را از زبان آنها نيز بشنويم و بتوانيم ياري شان كنيم در رسيدن به حقوق از دست رفته شان . دلخور بودند كه چرا مسائلي از زبان برخي مسئولين شهري در رسانه ملي مطرح ميشود كه واقعيت ندارد. اينكه مخزن گازوئيل در طبقه بالاي برج بوده با كدام عقل سليم همخواني دارد. اينكه راه پله ها مملو از اجناس بوده، اينكه مكررا اخطاريه ها امده و آنها اخطارها را نديده اند با اينكه دفتر بنياد مستضعفان در طبقه چهارده برج بوده و در دسترس بوده اند، اينكه انجا كارگاه توليدي بوده كه نبوده و كارگاههاي توليدي جاي ديگر بوده و پلاسكو صرفا محل توزيع اجناس و محل نمايشگاهي بوده و ... نگران آتيه خود و ٥٧٠ كارآفرين و كارگرانشان بودند . اينكه چه دو سال سختي داشته اند و درآمدشان كفاف هزينه شان را نميداده و اميدوار به شب عيد بودند. نگران سرانجام اين حادثه و قضاوتها بودند كه نكند در لابلاي صحبتهاي غيرواقع ، بي مسئوليتي ها فراموش شوند و شايد هم متهم . و اينكه چقدر قدردان و سپاسگزار فرشتگان نجاتي بودند كه خود سوختند و خاكستر شدند تا حيات بخش انساني ديگر باشند ، با بضاعت اندك چه جوانمردانه تا آخرين لحظات ايستادند . روحشان شاد كه شهدا زنده اند و نزد پروردگار خود روزی ميخورند.
سپس در صحن شورا حضور يافتم . هر كسي مطلبي ميگفت يكي از سوز دل ، ديگري از مصلحت ....
آنچه بنظرم مهم آمد اينست كه بايد در فضايي كه سلامت ، اخلاق و منطق حاكم است با رويكرد وحدت نه تخريب و نفاق ، حادثه پلاسكو آسيب شناسي شود تا جلوي وقوع حوادث مشابه گرفته شود و همه از ملت عذر خواهي كنيم . اگر نخواهيم صادق باشيم روزگار با ما يار نخواهد بود . با مردم صادق باشيم . كلام راست ولي تلخ به مراتب بهتر و سازنده تر از كلام دروغ به ظاهر زيباست . مسئولين راست بگويند تا مردم راست بگويندو اين كشور بيش از هر زماني نيازمند صداقت ، اخلاق مداري و خدمت از روي خدا ترسي و خلوص است

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group