16 تیر 1399 ساعت 13:01

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

مرزهای هر سرزمینی، شرف و حیثیت آن آب و خاک هستند و مرزبانان، دلاوران بی ادعایی که هر نفسشان را برای حراست و پاسداشت از خاک مرز و بومشان گذاشته اند .
خبر شهادت ده تن از دلاوران سرزمینمان در حمله ی مزدورانه ی دژخیمان، باز هم غمی بزرگ را در دل مردمان این مرز و بوم نشاند .
ضمن تسلیت به خانواده ی همه ی این عزیزان و خانواده بزرگ دلاور مردان غیور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مطئنم که این بزدلان مزدور، به زودی پاسخی مناسب را دریافت خواهند کرد .
با درود و احترام به روح تمامی شهدای تاریخ دیرین این مرز و بوم بزرگ .
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group