16 تیر 1399 ساعت 13:43

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

نشست هم انديشی باشاخه جوانان حزب اعتماد ملی در دفتر كار اينجانب برگزارشد . در اين نشست جوانان پرسش های خود را در حوزه موضوعات اجتماعی شهر تهران مطرح كردند كه به پرسش های آنان پاسخ داده شد . از ارائه گزارش آسيب های اجتماعی شهر تهران متعجب شدند و خواستار رسانه ای شدن اين گزارش ها شدند . اين جوانان را بسيار آگاه ، باانرژی ، مسلط و مطالبه گر ديدم . اميدوارم احزاب زمينه ساز رشد ، شكوفایی جوانان و آماده سازی آنان برای تصدی گری جايگاههای تصميم سازی كشور را فراهم آورند .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group