16 تیر 1399 ساعت 12:42

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

امروز در نشست هم انديشي زنان فعال و نخبه سياسي باحضور جناب اقاي رحماني فضلي وزير محترم كشور شركت نمودم . فرصتي دست داد تا بار ديگر گلايه تاريخي زنان را به نمايندگي از سوي زنان كشور طرح كنم . گلايه از اينكه شايد اگر پيشتر زنان فعال و نخبه بيشتري در عرصه سياستذاري و تصميم سازي حضور داشتند هم اكنون شاهد اين همه خلا در بسياري حوزه ها علي الخصوص حوزه زنان و كودكان در بحث آسيب هاي اجتماعي نبوديم . وجود اين همه خلا نشانه نبود نگاه مادرانه در برنامه ريزي و مديريت كشور است . اينكه ما پيش بيني بروز بسياري از مشكلات را در بحث سرمايه هاي اجتماعي بويژه زنان و كودكان نداشته ايم به اين دليل است كه مردان به تنهايي براي كل كشور برنامه ريزي كرده اندو چون جنس و ماهيت بسياري از موضوعات زنانه است و مردان از آن بي بهره اند در نتيجه در عمل اين خلا كاملا خود را نشان ميدهد . ما چرا در بحث ساماندهي زنان اسيب ديده با كمبود فضا ، امكانات و بودجه مواجه ايم چون زنان براي زنان برنامه نريخته اند كه نياز انان را كامل درك كرده و در برنامه ها لحاظ كنند . لذا خواستار دعوت بيشتر از پيش زنان از سوي مسئولين خاصه رييس جمهور و وزرا در برنامه ريزي هاي پيش روی كشور شدم .
گفتني است در اين جلسه سركار خانم مولاوردي معاونت امور بانوان رياست جمهوري ، نمايندگان مجلس ، مديران استانی و بانوان فعال در احزاب حضور داشتند

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group