16 تیر 1399 ساعت 13:59

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

بازديد از دره فرحزاد و مددسراي منطقه پنج :
در اين بازديد فرصتي دست داد تا از نزديك با مردان و جواناني كه دچار معضل اعتياد هستند و خدمات كاهش اسيب از موسسه غيرانتفاعي طليعه مهر و يزدان دريافت ميكنند از نزديك صحبت كنم ، با جواني صحبت كردم كه تحصيلات كارشناسي ارشد و تافل داشت ولي دچار اعتياد شده بود
جالب اين بود كه در بينشان افراد تحصيلكرده كم نبودند از خودشان دلايل گرايششان به اعتياد را پرسيدم كه اكثر انها فرار از نامهرباني هاي زندگي و پركردن خلاها و كمبودهاي زندگي شان را از علل گرايش به اعتياد شمردند.
طلاق والدين ، كمبود محبت ، نبود راهنما و مشاور در زندگي ، بيكاري از عمده ترين دلايل سوق دادن اين افراد به سمت اعتياد بود.
تقريبا همه انها بر اثر زندگي كارتن خوابي و اعتياد ، اوراق هويتي خود را از دست داده بودند و نياز به كمك داشتند كه متاسفانه در اين حوزه با ضعف خدمات مددكاري مواجه هستيم .
اميدوارم دستگاههاي مجري بويژه مدرسه و دانشگاه براي پيشگيري به موقع ، از حضور مددكاران اجتماعي و بعد از ان از حضور مشاوران برخودار شوند. و مهمتر از همه والدين مهارتهاي فرزند پروري را بياموزند و رفتارهاي فرزندانشان را در سنين مختلف فهم و درك نموده و فرزندان خود را به حال خود رها نكنند

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group