13 تیر 1399 ساعت 19:04

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

درنهمين كارگروه كنترل و كاهش آسيب هاي اجتماعي كه در وزارت بهداشت با حضور دكتر ايازي( معاون اجتماعي وزير ) برگزار شد موارد ذيل مصوب شد:
١- تشكيل كار گروه تخصصي با حضور نمايندگان وزارت اموزش و پرورش ، صدا و سيما ، برنامه و بودجه، بهزيستي ، قوه قضاييه ، سازمان هاي مردم نهاد ، مرجع ملي كنوانسيون حقوق كودكان، اداره كل سلامت جمعيت ، خانواده و مدرسه، اداره كل سلامت روان ، اجتماعي و اعتياد تشكيل شده و گزارشي از وضعيت سو رفتار با كودكان ( كودك آزاری) در كشور تهيه و بر اساس آن با طراحي مدل اقدام ، فرايند اقدامات در بيمارستان به محض مشاهده موارد مشكوک تعريف شود . بر مبناي اين مدل دستورالعمل جامعي تدوين و گزارش اقدامات در راستای اجرای بند "يك "به شوراي اجتماعي كشور منعكس تا در قالب سند اقدام به دستگاهها ابلاغ شود .
كه قطعا قدم بزرگي در جهت حمايت از كودكان خواهد بود

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group