16 تیر 1399 ساعت 12:10

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

امروز بازديدي از نمايشگاه " فردا در آئینه " داشتم . در اين نمايشگاه بيش از ٥٠ اثر در حوزه معرق ، سفال و نقاشي از سوي قربانيان اسيدپاشي به نامهای محسن مرتضوي، زيور پروين و معصومه عطايي در نگارستان هنر ارائه شده است . اينكه اين افراد توانسته اند بر تمام سختي ها و مشقات ستمي كه برآنها رفته فائق آيند و انگيزه زندگي و اميد خود را بازيابي كنند و با تلاش بي وقفه به خلق اثر بپردازند واقعا ستودني است و برای ما درسي است كه هيچگاه و در هيچ شرايطي نبايد نااميد بود .
در اين ببن بنظر ميرسد لازم باشد انجمني جهت حمايت از قربانيان اسيد پاشی تشكيل گردد تا بتواند همه اين افراد در كشور شناسايي شده وبتوانند با همياري در مسير توان يابي قرارگيرند. خوب است اگر قرار است اثري هنري براي خانه يا محل كار خود تهيه كنيم و يا اگر قرار است هديه اي برای دوستي تدارک ببينيم حتما از نمايشگاههای اينچنينی خريد كنيم .
علاقمندان جهت بازديد مي توانند همه روزه از ساعت ١٠ الي ١٧ به نشاني كوی نصر ، خيابان عليالی ، بوستان گفتگو مراجعه كنند . اين نمايشگاه تا روز دوشنبه سوم آبانماه داير مي باشد

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group