16 تیر 1399 ساعت 12:46

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

روز گذشته ، افتتاح ساختمان " كانون نخبگان نسل طلايي ايران " يا " گلدكيدز " بود ، اين طرح كه پروژه مسئوليت اجتماعي با مشاركت دو مجموعه اقتصادي " ال جي " و "گلديران " و موسسه نيكوكاري مهرافرين به مدت چهار سال است در حال انجام است و دستاوردهاي پرافتخاري به همراه داشته ، تا كنون از فضاهاي آموزشي دانشگاه و فرهنگسراها استفاده مي نموده و امسال اولين سالي است كه خود صاحب ساختمان شد . كودكان و نوجوانان عضو گلدكيدز خود در طراحي و راه اندازي ساختمان نقش داشتند و به همين دليل تعلق فراواني به اين مكان پيدا كرده اند و در نگهداري و حفظ آن بسيار كوشا هستند. آنچه در اين حضور علاوه بر زيبايي ساختمان و نقاشي ها و كارهاي هنرمندانه دست بچه ها برايم اميد بخش بود تغيير كاملا مثبت در رفتار و انگيزه هاي اين كودكان بود از آن جمله بالا رفتن اعتماد بنفس ، قدرت سخنوري ، انگيزه مند شدن ، قدرشناس بودن ، نظم و انضباط ، تعهد و اخلاق مداري و كسب انواع مهارتها و توانايي از آموزش زبان انگليسي ، كامپيوتر و ساخت ربات گرفته تا نقاشي و عكاسي و انواع آموزش هاي هنري و ورزشي.
بطوريكه با اطمينان ميتوان گفت كه اين كودكان افراد موثر و نيكوكار براي جامعه آينده ايران و جهان خواهند شد.
از ديگر بزرگاني كه در اين مراسم حضور داشتند و دستاورد اجتماعي بنگاه اقتصادي تحت مديريت خود را شاهد بودند جناب آقاي حسين تنهايي قائم مقام هلدينگ گلديران در ايران و آقاي دي اس ان مديرعامل كره اي ال جي الكترونيكس در ايران بود.
اميدوارم روزي برسد كه اين طرح در كليه شهرهاي ايران اجرا شود و گلدكيدز توسعه روزافزون داشته باشد.
همچنين كسانيكه علاقمند به بازديد از طرح مذكور مي باشند بويژه مديران بنگاههاي اقتصادي جهت مطالعه نمونه موفق از يك طرح مسئوليت پذير ميتوانند با شماره
021-88206711 ( آقاي مصطفايي ) تماس بگيرند تا هماهنگي های لازم صورت پذيرد

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group