فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

فاطمه دانشور: فروش کودکان در شهر رونق گرفته است
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

عضو شورای شهر تهران با اشاره به سخت بودن شیوه واگذاری کودکان به خانواده های متقاضی در سازمان بهزیستی ، تأکید کرد: این اقدام سازمان بهزیستی و سخت‌گیری این سازمان منجر به رونق فروش کودک در شهر شده است.


در دویست و سومین جلسه شورا پروژه شهرداری در راستای طرح ارتقای کیفیت زندگی در مرکز تاریخی تهران واقع در منطقه 12 مورد بررسی قرار گرفت .

فاطمه دانشور رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در جریان بررسی این دستور جلسه بر لزوم تعیین نقش سایر دستگاهها در این موضوع تاکید کرد و پیشنهاد داد تا پس از معاونین شهردار تهران سایر دستگاه‌ها برای ارائه گزارش به شورای شهر تهران دعوت شوند.

وی با بیان اینکه عملکرد شهرداری در این موضوع قابل دفاع است تاکید کرد: تا زمانی که دستگاه‌هایی از جمله کمیته امداد و سازمان بهزیستی وارد موضوع نشوند، نمی‌توانیم شاهد پیشرفت در پروژه شهید هرندی باشیم.

رئیس کمیته اجتماعی در ادامه به گزارش های ارائه شده توسط معاونین شهردار در صحن شورا اشاره کرد و گفت: امروز وزن مداخلات کالبدی شهرداری در پروژه شهید هرندی، بیش از مداخلات اجتماعی است که امیدواریم حجم مداخلات اجتماعی بیشتر شود.

دانشور تصریح کرد: مطالعات نشان می دهد مشاغلی همچون نظافت شهر و استفاده از جارو موجب ایجاد آرامش روانی معتادین نجات یافته می شود که امیدواریم سازوکار لازم از سوی شهرداری تهران جهت استخدام معتادین بهبود‌یافته در پارک‌ها و فضای سبز، فراهم شود.

وی به نا ایمن بودن برخی ساختمان‌ها و بناها مربوط به سازمان های مردم نهاد با موضوعات مرتبط اشاره کرد و گفت: درحالی این بناها ناایمن هستند که تعداد قابل توجهی از خانواده‌ها جهت آموزش به این اماکن مراجعه می‌کنند که امیدواریم شهرداری تهران و به‌ویژه معاونت خدمات شهری، تمهیدات لازم را برای استحکام این بناها انجام دهد.

دانشور با اشاره به‌کارگیری برخی پیمانکاران از کودکان کار تأکید کرد: باید راهکاری اندیشیده شود که شهرداری این پیمانکاران را به کارگیری نکند.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group