26 خرداد 1398 ساعت 02:12

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور: فروش کودکان در شهر رونق گرفته است

عضو شورای شهر تهران با اشاره به سخت بودن شیوه واگذاری کودکان به خانواده های متقاضی در سازمان بهزیستی ، تأکید کرد: این اقدام سازمان بهزیستی و سخت‌گیری این سازمان منجر به رونق فروش کودک در شهر شده است.


در دویست و سومین جلسه شورا پروژه شهرداری در راستای طرح ارتقای کیفیت زندگی در مرکز تاریخی تهران واقع در منطقه 12 مورد بررسی قرار گرفت .

فاطمه دانشور رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در جریان بررسی این دستور جلسه بر لزوم تعیین نقش سایر دستگاهها در این موضوع تاکید کرد و پیشنهاد داد تا پس از معاونین شهردار تهران سایر دستگاه‌ها برای ارائه گزارش به شورای شهر تهران دعوت شوند.

وی با بیان اینکه عملکرد شهرداری در این موضوع قابل دفاع است تاکید کرد: تا زمانی که دستگاه‌هایی از جمله کمیته امداد و سازمان بهزیستی وارد موضوع نشوند، نمی‌توانیم شاهد پیشرفت در پروژه شهید هرندی باشیم.

رئیس کمیته اجتماعی در ادامه به گزارش های ارائه شده توسط معاونین شهردار در صحن شورا اشاره کرد و گفت: امروز وزن مداخلات کالبدی شهرداری در پروژه شهید هرندی، بیش از مداخلات اجتماعی است که امیدواریم حجم مداخلات اجتماعی بیشتر شود.

دانشور تصریح کرد: مطالعات نشان می دهد مشاغلی همچون نظافت شهر و استفاده از جارو موجب ایجاد آرامش روانی معتادین نجات یافته می شود که امیدواریم سازوکار لازم از سوی شهرداری تهران جهت استخدام معتادین بهبود‌یافته در پارک‌ها و فضای سبز، فراهم شود.

وی به نا ایمن بودن برخی ساختمان‌ها و بناها مربوط به سازمان های مردم نهاد با موضوعات مرتبط اشاره کرد و گفت: درحالی این بناها ناایمن هستند که تعداد قابل توجهی از خانواده‌ها جهت آموزش به این اماکن مراجعه می‌کنند که امیدواریم شهرداری تهران و به‌ویژه معاونت خدمات شهری، تمهیدات لازم را برای استحکام این بناها انجام دهد.

دانشور با اشاره به‌کارگیری برخی پیمانکاران از کودکان کار تأکید کرد: باید راهکاری اندیشیده شود که شهرداری این پیمانکاران را به کارگیری نکند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group