31 تیر 1398 ساعت 09:50

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور در گفتگو با سایت فدراسیون از توسعه زیرساختهای انجمن وودبال خبر داد

 فاطمه دانشور نایب رئیس انجمن وودبال کشور از حمایت و پیگیری برنامه های پیش روی انجمن وودبال و همچنین توسعه زیرساختهای این رشته ورزشی خبر داد.

در مراسم معارفه دانشور ،عضو هیات رئیسه و نایب رئیس بانوان انجمن وودبال طی گفتگویی با سایت فدراسیون گلف گفت: زمانی که وارد شورای شهر شدم بسیاری از جوانان در دو بخش بانوان و آقایان از تشکلها و کانونهای مختلف به دیدارم آمدند تا در خصوص توسعه ورزش خصوصا در سنین افراد زیر 25 سال اقداماتی صورت پذیرد. از آنجا که سازمان ورزش شهرداری از امکانات مناسبی برخوردار است تصمیم به راه اندازی و اختصاص دادن فضاهای ورزشی در سطح شهر تهران گرفتیم.
وی در ادامه با اشاره به احداث فضاهای مختص بانوان همچون بهشت مادران و کانونهای شهربانو در سطح مناطق 22 گانه تهران افزود؛با توجه به فضاهای ایجادشده باید در جلسات هیات رئیسه بحث معرفی وودبال تهران و دیگر نقاط کشور بیش از پیش انجام شود.
عضو اتاق بازرگانی در ادامه خاطرنشان ساخت؛نشاط اجتماعی در تهران در سطح پائینی قرار دارد و قطعا ورزش می تواند نقش موثری در این خصوص ایجاد کند ،با توجه به اینکه وودبال رشته ای است که در فضای سبز و در سواحل انجام می‌شود در روحیه و شادابی افراد می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد.
عضو شورای شهر تهران از استقبال و حمایت شهرداری از برنامه های وودبال خبر داد و گفت: از ظرفیت شهرداریها در راستای آموزش این رشته می توان استفاده ودر 374سرای محله که در سطح شهر تهران وجود دارد به صورت جدی با هدف آموزش و جذب اقشار مختلف به سمت این رشته ورزشی گامهای موثری برداشت.

دانشور با اشاره به جمعیت جوان کشور افزود؛اکثر جوانان به دنبال موضوعات جدید هستند و از آنجا که وودبال نیز رشته ای نوپا و جدید است می توان با توجه به نیازها و فرصت های موجود از طریق جلسات هیات رئیسه در این خصوص سیاستگزاریهای لازم را در خصوص بسط و گسترش این رشته ورزشی انجام و از برنامه و تصمیمات اتخاذ شده جوانان را مطلع ساخت. مطمئنا از آنجا که این ورزش از لحاظ تامین تجهیزات رشته گرانی نیست با استقبال بیشتری از سوی مخاطبین روبرو خواهد شد.

بانوی نمونه کارآفرین کشور در ادامه از حضور بخش خصوصی و اسپانسرها سخن گفت و اذعان داشت:در راستای همگانی و گسترش وودبال باید از حمایت شرکتها،بانکها و بنگاههای اقتصادی برخورداربود ،در واقع با ورزش و کارافرینی از طریق این رشته ورزشی می توان به اهداف والایی دست یافت.

وی در ادامه افزود؛کارآفرین ها نیازها را شناسایی و برای رفع نیازها به سرعت راهکارهایی را ارائه می دهند و از خلاء های موجود به عنوان یک فرصت استفاده می کنند ،با شناخت نیازها می توان به یک طرح کسب و کار و کارآفرینی رسید.

در واقع هنگامی که جوانها و خانواده ها در آپارتمانهای 40 تا 70 متری محصور می شوند به صورت طبیعی تحرک و پویایی در آنها از بین می‌رود بنابراین با ورود ورزشهای آسان،ارزان و در دسترس توجه بسیاری از افراد به سمت ورزش جلب خواهد شد.

دانشور در پایان افزود؛با راه اندازی اتاق فکر از حضور و مشارکت جوانان بهره‌مند خواهیم شد و در راستای توسعه و گسترش رشته ورزشی وودبال از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group