فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

موضوع آسیب‌های اجتماعی این روزها در بسیاری از دستگاه‌ها و نهادها مورد توجه قرار گرفته است.

مسئله آسيب‌هاي مربوط به زنان و كودكان كار، به‌ويژه زنان كارتن‌خواب و معتاد را پيگيري مي‌كند، معتقد است كه دستگاه‌ها بايد از انجام كارهاي موازي پرهيز كنند. به گفته وي اين روزها قدم‌هاي اجرايي مهم‌ترين نياز براي رفع معضل‌هاي اجتماعي شهر است و البته اگر ارگان و نهادي در اين راه قدم مثبت بردارد، مي‌تواند مؤثر واقع شود. بنياد پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نيز به همين منظور مدتي است براي اجراي برنامه‌هاي آموزشي، مشاوره‌اي و... در 17حوزه آسيب‌هاي اجتماعي وارد عمل شده است.
 
اين بنياد قرار است در 16دي‌ماه نيز همايشي را با همكاري تعدادي از سازمان‌ها و دانشگاه‌ها درخصوص نقش بانوان در سلامت جامعه در فرهنگسراي انديشه برگزار كند.
دانشور نيز از برگزاري چنين همايشي در راستاي طرح انضباط شهري استقبال كرد و گفت كه مديران شهري و نيروي انتظامي نيز مي‌توانند براي افزايش بار علمي اين همايش با توجه به تجربيات اخيرشان حضور پيدا كنند.

گفتني است كه نشست خبري نخستين همايش ذكر شده روز 2دي‌ماه برگزار مي‌شود.
 
دراين همايش علاوه بر مصطفي راستينه، مديرعامل بنياد پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي، مرتضي طلايي و محمدرضا حافظي از اعضاي شوراي شهر تهران و چند كارشناس ديگر به‌عنوان سخنران حضور خواهند يافت.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group