26 خرداد 1398 ساعت 01:31

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئيس کميته اجتماعي شوراي شهر تهران از تشکيل ستاد توانمند‌سازي فقرا و محرومين به رياست معاون اول رئيس‌جمهور در برنامه ششم توسعه خبر داد.

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با فارس ضمن تأکيد بر اين موضوع که بايستي همه دستگاه‌ها و سازمان‌هاي دولتي و غيردولتي به وظايف خود در حوزه کاهش آسيب‌هاي اجتماعي و به ويژه کارتن‌خوابي و اعتياد توجه داشته باشند، اظهار داشت: خوشبختانه طي چند ماه گذشته حساسيت خوبي از سوي مسئولان مربوطه به موضوع آسيب‌هاي اجتماعي ايجاد شده است. وي تصريح کرد: اميدواريم حساسيت ايجاد شده در بين مسئولان مقطعي نباشد و اين حساسيت منجر به اجراي برنامه‌ها و طرح‌هاي کاهش آسيب‌هاي اجتماعي شود. دانشور در ادامه با اشاره به گسترش آسيب‌هاي اجتماعي در بين دختران و کودکان، بيان داشت: در حال حاضر محله هرندي به عنوان پايلوت انتخاب شده است که اميدواريم با کاهش آسيب‌هاي اجتماعي در اين منطقه به ساير محلات و مناطق تهران توجه شود. رئيس کميته اجتماعي شوراي شهر تهران در ادامه با اشاره به موافقت جهانگيري( معاون اول رئيس‌جمهور) در خصوص راه‌اندازي ستاد توانمندسازي فقرا و محرومين در برنامه ششم توسعه ،خاطرنشان کرد: در اين زمينه جلساتي با معاون رئيس‌جمهور برگزار کردم و قرار است اين ستاد در برنامه ششم توسعه ايجاد شود.

وي با اشاره به اهميت توجه مسئولان دولتي و غيردولتي به موضوع آسيب‌هاي اجتماعي در برنامه ششم توسعه بيان داشت:‌ تشکيل اين ستاد گام مهمي براي حمايت از زنان آسيب‌ديده و در نهايت توانمند‌سازي آنها خواهد بود.دانشور در پايان بيان داشت: طبق برنامه‌ريزي صورت گرفته قرار است اين ستاد زيرمجموعه شخص معاون اول رئيس‌جمهور هدايت شود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group