فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران گفت: جمع‌آوری زنان معتاد و کارتن خواب با هدف ترک اعتیاد آن‌ها، بدون برنامه ریزی مشکلی را برطرف نمی‌کند.

فاطمه دانشور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه  اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه جمع‌آوری زنان معتاد بدون برنامه ریزی کاری بیهوده است، اظهار کرد: مرکزی برای جمع‌آوری زنان معتاد در نظر گرفته شده اما جمع‌آوری آنان مشکلی را برطرف نمی‌کند و باید با کمک گرفتن از سازمان‌های مردم نهاد و ارائه مشاوره، زمینه ترک اعتیاد آن‌ها را فراهم کرد.
وی با بیان اینکه بارها موضوع ارائه مشاوره برای ترک اعتیاد آن‌ها را مطرح کرده‌ام، افزود: بارها تاکید کرده‌ام که بسیاری از آنان حاضر به ترک نیستند و باید با کمک مشاوره زنان معتاد را متقاعد به ترک اعتیاد کنیم چرا که با جمع‌آوری و نگهداری آن‌ها در مرکز مشکلی برطرف نمی‌شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران اضافه کرد:‌ ترک اعتیاد و مشاوره باید به عنوان مراکز میان راهی، قبل از جمع‌آوری در نظر گرفته شود و بهتر است از تجربیات سازمان‌های مردم نهاد برای رفع مشکل استفاده کنند.
دانشور تاکید کرد: 80 درصد زنان معتاد نیاز به مشاوره برای ترک دارند.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group