15 تیر 1399 ساعت 21:47

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران گفت: جمع‌آوری زنان معتاد و کارتن خواب با هدف ترک اعتیاد آن‌ها، بدون برنامه ریزی مشکلی را برطرف نمی‌کند.

فاطمه دانشور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه  اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه جمع‌آوری زنان معتاد بدون برنامه ریزی کاری بیهوده است، اظهار کرد: مرکزی برای جمع‌آوری زنان معتاد در نظر گرفته شده اما جمع‌آوری آنان مشکلی را برطرف نمی‌کند و باید با کمک گرفتن از سازمان‌های مردم نهاد و ارائه مشاوره، زمینه ترک اعتیاد آن‌ها را فراهم کرد.
وی با بیان اینکه بارها موضوع ارائه مشاوره برای ترک اعتیاد آن‌ها را مطرح کرده‌ام، افزود: بارها تاکید کرده‌ام که بسیاری از آنان حاضر به ترک نیستند و باید با کمک مشاوره زنان معتاد را متقاعد به ترک اعتیاد کنیم چرا که با جمع‌آوری و نگهداری آن‌ها در مرکز مشکلی برطرف نمی‌شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران اضافه کرد:‌ ترک اعتیاد و مشاوره باید به عنوان مراکز میان راهی، قبل از جمع‌آوری در نظر گرفته شود و بهتر است از تجربیات سازمان‌های مردم نهاد برای رفع مشکل استفاده کنند.
دانشور تاکید کرد: 80 درصد زنان معتاد نیاز به مشاوره برای ترک دارند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group