فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

«فاطمه دانشور» رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، داشتن خانواده‌های پرتنش، آزار جسمی و جنسی، اعتیاد در خانواده و فقر مطلق را از عمده دلایل فرار دختران از خانه دانست.

«فاطمه دانشور» رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، داشتن خانواده‌های پرتنش، آزار جسمی و جنسی، اعتیاد در خانواده و فقر مطلق را از عمده دلایل فرار دختران از خانه دانست. به گفته وی این روند نشان می‌دهد ارگان‌هایی مانند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که باید از این افراد حمایت کنند، وظیفه خود را به خوبی انجام نمی‌دهند.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران تعطیل شدن واحدهای تولیدی و بیکار شدن کارگران را نیز یکی دیگر از دلایل مهم کارتن‌خوابی زنان دانست و گفت:«بیکاری و نبود خدمات بیمه همگانی که حمایت درستی از افراد بیکار داشته باشد، منجر به کارتن‌خوابی برخی خانواده‌ها از جمله زنان و اعتیاد آنان می‌شود.»

«فاطمه دانشور» ورود شهرداری برای جمع‌آوری زنان کارتن‌خواب در شهر را تلاشی ناموفق دانست و گفت: «زندگی این افراد به دلیل مشکلات فراوان اقتصادی و اعتیاد در تلخی فرو رفته است، در این وضعیت شهرداری وارد عمل شده و آن‌ها را جمع‌آوری می‌کند، اما شهرداری نمی‌تواند برای انسانی که تا این حد مشکلات را تجربه کرده است، نقش موثری بازی کند چراکه مشکل این افراد با یک سرپناه موقت حل نمی‌شود.»

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group