26 خرداد 1398 ساعت 00:59

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

با حضور بنیانگذار و مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرین پناه عصر مدیر شعبه این موسسه در یاسوج مشخص شد.

با حضور فاطمه دانشورموسس ومدیر عامل موسسه خیریه  مهر آفرین پناه عصر و رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران مدیرو شعبه این موسسه خیریه در یاسوج مشخص شد.

زهرا زمانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج به عنوان مدیرموسسه خیریه مهر آفرین یاسوج معرفی شد.


این موسسه  مدتی است که فعالیت خود را برای تحت پوشش قرار دادن زنان بی سرپرست و بد سرپرست و کودکان کار در یاسوج شروع و بعد از اخذ مجور  به صورت رسمی فعالیت های خود را آغاز و جهت جذب خیرین و فعالان در حوزه های اجتماعی فعالیت می نماید.

این موسسه ضمن کمک مالی به افراد نیازمند از جمله کودکان و زنان بی سرپرست، خودپرست و بدسرپرست اقدام به شناسایی نخبگان و استعدادها در بین خانواده های کم بضاعت می کند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group