15 تیر 1399 ساعت 20:30

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

همایش زنان وکار آفرینی با حضور عضو شورای شهر تهران در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

همایش نقش زنان وکار آفرینی با حضور فاطمه دانشور کار آفرین وعضو شورای اسلامی شهر تهران،نائب رئیس شورای شهر یاسوج ، رئیس دانشگاه واعضای هیئت علمی دانشگاه یاسوج و رئیس دانشکده فنی دخترانه یاسوج و دانشجویان همایش کارآفرینی در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

رامین مرادی معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج هدف از برگزاری این همایش را انتقال تجارب کار آفرینی و آشنا ساختن زنان با فرصت ها و ظرفیت های اشتغال در جامعه دانست وافزود:آرایه الگوهای برتر کار آفرینی از دیگر اهداف این همایش است.

 
وی تصریح کرد:در این همایش موانع فرهنگی وساختاری در زمینه گسترش عرصه اشتغال زنان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.


در این آیین فاطمه دانشور در خصوص وضعیت اشتغال و کارآفرینی در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد سخنانی بیان و بر ترویج فرهنگ کارآفرینی  تأکید کرد.


فاطمه دانشور عضو شورای شهر تهران، خیر ، کارآفرین و فعال در حوزه‌های اجتماعی، بانوان و کودکان بی‌سرپرست است .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group