فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

چهارشنبه 4 آذرماه انجام می‌شود
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

چهارشنبه 4 آذرماه، همایش استانی نقش بانوان در توسعه کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

مصطفی بسطامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: زنان نقش مهمی در توسعه هر جامعه‌ای بر عهده دارند که باید قبل از هر چیز روحیه خودباوری را در آن‌ها تقویت کرد.

دبیر همایش استانی نقش بانوان در توسعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به همین منظور باید در استان کهگیلویه و بویراحمد با برگزاری برنامه‌های مختلف از همایش‌ها تا جشنواره‌‌ها و سمینارهای ملی و منطقه‌ای و استانی راه را برای حضور هر چه بیشتر زنان در اداره امور جامعه باز کنیم.

وی بیان کرد: بسیاری از بانوان در استان کهگیلویه و بویراحمد در مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها حضور دارند و گاه حضور آن‌ها در مجامع علمی پررنگ‌تر از آقایان بوده است.

بسطامی به همین منظور از برگزاری همایش استانی نقش بانوان در توسعه فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد یاد کرد و گفت: با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد یاسوج با حضور دکتر فاطمه دانشور عضو شورای شهر تهران، رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران، رئیس کمیسیون مسئولیت‌های اجتماعی اتاق بازرگانی ایران، رئیس مجمع زنان تصمیم‌ساز ایران، بنیان‌گذار موسسه خیریه مهرآفرین در روز  چهارشنبه  چهارم آذرماه ساعت 14:30 در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد یاسوج برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: هدف از سفر خانم دانشور به یاسوج تاسیس شعبه یاسوج بنیاد خیریه مهرآفرین بوده که هدف موسسه این است تا کودکان کار خیابانی و بدسرپرست  و مادران آنها را تحت پوشش قرار دهد.

بسطامی خاطرنشان کرد: پس از بازتوانی برای آنها کار ایجاد و آنها را راهی بازار کار می‌کند همچنین در این همایش از بانوان برتر استان در حوزه کارآفرینی و مسئولیت‌های اجتماعی تجلیل می‌شود.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group