31 تیر 1398 ساعت 10:25

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران اعلام کرد: در صورت رضایت باید مکانیزمی طراحی شود تا زنان کارتن خواب باردار نشوند.

فاطمه دانشور در خصوص توزیع وسایل پیشگیری از بارداری میان زنان کارتن خواب افزود: بررسی‌ها نشان داده است عمده زنان کارتن خوابی که باردار هستند، بارداری دوم، سوم و حتی چهارم خود را تجربه می‌کنند و این نشان دهنده آن است که از لوازم پیشگیری استفاده نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه این روند موجبات تولد نوزادان معتاد را فراهم می‌کند گفت: بهتر است برای مادرانی که رضایت کامل دارند تدبیری اندیشیده شود که آنها باردار نشوند و از آنجایی که لوازم پیشگیری از بارداری از امنیت بالایی برخوردار هستند پیشنهاد می‌شود پیشگیری‌های طولانی مدت سه ، شش ماهه و ... در نظر گرفته شود.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه استفاده از این مکانیزم تا زمانی که راه حل بهتری پیدا نکرده‌ایم می‌تواند از افزایش جمعیت نوزادان معتاد کارتن خواب جلوگیری کند گفت: برای انجام این مهم مداخلات مددکاری بسیار مهم است و باید مددکاران تشخیص دهند که آیا این زن کارتن خواب از لحاظ روحی و روانی آمادگی بارداری را دارد یا خیر و در صورت رضایت از وسایل پیشگیری از بارداری استفاده کند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group