01 شهریور 1398 ساعت 09:12

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئيس کميته اجتماعي شوراي اسلامي شهر تهران حل آسيب هاي اجتماعي موجود در شهرها را از جمله دستاوردهاي مجمع شهرداران آسيايي دانست .

تبادل تجربه درحوزه آسيب هاي اجتماعي ازدستاوردهاي مجمع شهرداران آسيايي است
به گزارش خبرگزاري آريا،فاطمه دانشور ، با بيان اينکه کشورهاي حوزه خاورميانه از لحاظ فرهنگي شباهت بسيار زيادي به ايران دارند، گفت: شهرداران آسيايي تجارب خوبي در حوزه پوشش آسيب هاي اجتماعي دارند که مي توانيم از آنها الگوبرداري کنيم.
رئيس کميته اجتماعي شوراي اسلامي شهر تهران با اشاره به بحران هاي فعلي در آسيا افزود: کشورهاي مختلف در خصوص اسکان مهاجرين تجارب زيادي دارند که از لحاظ رعايت استانداردها و رسيدگي در وضعيت مطلوبي قرار دارند .
وي با اشاره به ساماندهي مهاجرين غيرقانوني که کمپ ندارند، ادامه داد: براي تهران لازم است که در حوزه اسکان مهاجريني که در سکونتگاه هاي غيررسمي زندگي مي  کنند، تدبيري بيانديشد تا به درستي بتوانند استانداردهاي لازم را عملي کنند.
دانشور با بيان اينکه تهران با مشکلات زيادي در خصوص اسکان مهاجرين روبرو است، اذعان کرد: چندي پيش کودک سه ساله يک کارتن خواب مهاجر براي نگهداري به يک  NGO سپرده شد و اين در حالي است که براي بازپيوند اين کودک به بهزيستي با مشکلتي مواجه شدندو اين مساله نشان مي دهد که قانوني صحيح در خصوص کودکان مهاجر و يا خود مهاجرين وجود ندارد که بايد از تجربيات ساير کشورها استفاده کنيم.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group