13 تیر 1399 ساعت 18:27

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

فاطمه دانشور رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه تجربه ۶ ساله ای در مواجه با حل مشکلات آسیب‌های اجتماعی به خصوص در حوزه زنان دارد، اظهار داشت: جای نهادهای حمایت‌گر دولت در برخورد با آسیب‌های اجتماعی خالی است.

طبق برررسی‌های که صورت گرفته است ۹۹ درصد زنان گرفتار اعتیاد به دلیل داشتن همسران معتاد و نداشتن حامیان مالی به این سمت کشیده شده‌اند. این در شرایطی است که با اتخاذ تصمیمی درست و اصولی می‌توانستیم بخشی از یارانه‌ای را که بسیاری از بی‌نیازان جامعه دریافت می‌کنند به این زنان اختصاص دهیم تا از بسیاری آسیب‌هایی که خودشان و کودکانشان را تهدید می‌کند جلو گیری کنیم.

دانشور در ادامه با تاکید بر اینکه او خودش مادر است و درک می کند که داشتن کودک معتاد برای مادر چقدر دردناک است اظهار داشت: کجای این شهر مرکزی برای ترک اعتیاد نوزاد و کودک معتاد وجود دارد در شرایطی که کودکانی معتاد از میان مردان و زنان معتاد به دنیا می‌آیند.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: توجه به انسانیت باید جایگزین منیت و سیاست در برخورد با آسیب های اجتماعی شود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group